Blg news
Image default

21-годишен шофьор в Гоце Делчев задържан за шофиране след употреба на наркотици

Около 16:20 часа на 17 септември на ул. „Панаирски ливади“ в Гоце Делчев полицаи са спрели за проверка лек автомобил „Ауди“, управляван от 21-годишен мъж от село Абланица.

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

Техническо средство е показало, че водачът е шофирал след употреба на наркотично вещество. Мъжът е задържан, а по случая е образувано досъдебно производство.

Виж още:  Премиера на Северна Македония:На Българите им пречи майчиния ми македонски език (Видео)

Вижте още

Катастрофа между „Ауди“ и „Рено“ край Аврамово, има пострадали

Майкъл Скофилд

Двама мъже от Мосомище задържани за кражби в Абланица

Автобус удари пътен знак, който падна върху детска количка

Майкъл Скофилд

Оставете коментар