Blg news
Image default

39-годишен благоевградчанин открит мъртъв в двора на църква в Дупница

Трагедия в Дупница – 39-годишен мъж от Благоевград беше открит мъртъв снощи в двора на църквата “Свети Георги”. Тялото му е намерено на пейка от граждани, които подали сигнал на телефон 112.

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

На място незабавно са пристигнали екипи на полицията и спешна помощ. При първоначалния оглед по тялото не са установени видими следи от насилие. До починалия са открити личните му документи, които са позволили бързото му идентифициране – става дума за мъж на 39 години от Благоевград, чието име към момента не се съобщава официално.

Тялото е транспортирано в съдебна медицина в Кюстендил, където ще бъде извършена аутопсия. Експертизата ще изясни причината за смъртта – дали се касае за внезапен здравословен срив, предозиране или друг фатален фактор.

По случая е образувано досъдебно производство. Разследващи подчертават, че към този момент няма данни за насилствена смърт, но всички версии се проверяват. Районната прокуратура е уведомена.

Жители на квартала, шокирани от случилото се, споделят, че мъжът не е познат в района и вероятно е потърсил уединение в двора на храма.

Виж още:  Тежка катастрофа на Покровнишко шосе край Благоевград: 67-годишен мъж загина на място

Вижте още

21-годишна родилка почина два дни след раждането на второто си дете, близките ѝ търсят истината

Майкъл Скофилд

Спортът по телевизията днес

Камери на тол системата заснеха мъж, висящ от автомобил по Подбалканския път

Майкъл Скофилд

Оставете коментар