Blg news
Image default

Автобусите в Благоевград спират работа след 19:00 ч. на Бъдни вечер и Нова година

Община Благоевград информира, че в определени празнични вечери градският транспорт ще преустанови движението си по всички линии след 19:00 ч.. Това ще важи на 24 декември (Бъдни вечер) и на 31 декември (Нова година), съобщават местни медии.  

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

Решението е взето по искане на транспортните оператори, които обслужват автобусните линии в града, и е съобразено с действащите маршрутни разписания и нормативна уредба.  

Гражданите и гостите на Благоевград се призовават да планират придвижването си по-рано, тъй като след посочения час няма да има дежурни автобуси по нито една линия. Очаква се обичайният график на движение да бъде възстановен на 25 декември и 1 януари.  

Така в празничните вечери обществен транспорт ще бъде ограничен, което налага гражданите да търсят алтернативи за придвижване след 19:00 ч. по тези дати.

Виж още:  След обществен натиск кметът Методи Байкушев отложи изграждането на подземен паркинг под площад „Македония“

Вижте още

Горя джипа на популярната благоевградчанка Мими Бербатова

Майкъл Скофилд

Една ера приключи: свалиха Замунда и Арената

Майкъл Скофилд

Информационен бюлетин за 04.09.2025 г.

Майкъл Скофилд

1 comment

Оставете коментар