ЦСКА триумфира с Купата на България след изстрадан и емоционален финал, а успехът донесе 22-рия трофей в историята на клуба. Отличието съвсем скоро ще заеме място във витрината на новия стадион „Българска армия“.
След последния съдийски сигнал целият щаб на „армейците“ получи златните си медали, а старши треньорът Христо Янев за първи път през деня си позволи спокойна усмивка след напрежението на финала.
Първи трофея вдигнаха Бруно Жордао, Иван Турицов и легендарният привърженик Бай Добри, след което всички футболисти и членове на отбора се докоснаха до купата.
Целият стадион ехтеше от добре познатата песен „Още от дете“, подета първо от Сектор Г, а след това и от останалите трибуни, които празнуваха заедно с отбора.
След церемонията „червените“ направиха почетна обиколка около стадиона с трофея в ръце, поздравявайки феновете, които подкрепяха отбора през целия двубой и не спряха да пеят до последната минута.

