Blg news
Image default

„Детство мое – Забавление без екрани“ събра деца и родители в Благоевград (Видео и Галерия)

На бейзболното игрище в парк „Портър“ в Благоевград се проведе инициативата „Детство мое – Забавление без екрани“, организирана от Община Благоевград. Събитието предложи на децата множество игри, весела музика и незабравими мигове сред красивата природа.

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

Малчуганите имаха възможност да се включат в различни занимания на открито, насърчаващи активното движение и общуването без дигитални устройства.

На празника присъстваха лично кметът на общината Методи Байкушев и неговият заместник Станислав Кимчев, които поздравиха участниците и подчертаха значението на подобни събития за здравословния начин на живот и възпитаването на трайни социални навици у децата.

Виж още:  Василиса Валеова с остра критика към кмета за политиката към болницата в Благоевград

Вижте още

Брутално нападение в Благоевград: Трима пребиха експерт от Криминална полиция – готви се транспортиране с хеликоптер до София

Ина Петрова

Пирин загуби дербито с Вихрен на стадион „Христо Ботев“

Майкъл Скофилд

Екшън в Благоевград!

Майкъл Скофилд

Оставете коментар