Blg news
Image default

Тийнейджър пострада при инцидент с електрическа тротинетка в Благоевград

На 18 юни 2025 г. около 12:25 часа на ул. „Сан Стефано“ в Благоевград е станал инцидент с индивидуално електрическо превозно средство. 14-годишно момче от село Баня, община Разлог, губи контрол над тротинетката, блъска се в бордюр и пада на пътното платно.

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

При падането младежът е получил леко сътресение на мозъка и охлузни рани по тялото. За щастие, нараняванията не са сериозни. Оказана му е медицинска помощ.

Случаят повдига отново въпроса за безопасността при управление на електрически тротинетки, особено сред непълнолетни. Специалисти призовават за засилен родителски контрол и спазване на правилата за движение с подобен тип превозни средства, които често се използват от деца и тийнейджъри без необходимата защита и подготовка.

Виж още:  Франция съди четирима българи от Благоевград за вандализъм на Мемориала на Холокоста

Вижте още

Пирин с голово шоу в Плевен: 5:2 срещу Спартак

Майкъл Скофилд

61-годишен мъж задържан за побой над 85-годишен в с. Дренково

Подкрепи Пирин,бъди един от нас!!!

Майкъл Скофилд

Оставете коментар