Автобус от градския транспорт се удари тази вечер в пътен знак, който при удара падна върху детска количка с бебе в нея. За щастие, детето не е пострадало, но е откарано за преглед в болница.
По непотвърдена информация и шофьорът на автобуса е потърсил медицинска помощ заради преживения стрес.
На мястото на инцидента автобусът все още е спрян, движението не е затруднено. Извършват се огледи, като причините за произшествието предстои да бъдат изяснени.


107 коментара