Blg news
Image default

Благотворителен футболен турнир в памет на Методи Дерменджиев – Готиния ще се проведе в Благоевград

На 13 септември 2025 г. на терените на ЮЗУ „Неофит Рилски“ – Благоевград ще се проведе благотворителен турнир по футбол в памет на Методи Дерменджиев – Готиния, който почина наскоро.

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

Събитието има за цел да събере средства за лечението на детето на Методи, което продължава тежка битка и се нуждае от терапия в чужбина. Всички постъпления от турнира ще бъдат дарени за тази кауза.

Отборите ще бъдат във формат 5+1, а организаторите вече получиха съдействие от ЮЗУ, които предоставиха своите игрища за провеждането на инициативата.

Очаква се турнирът да събере голям брой участници и публика. На място ще има скара и напитки, като идеята е събитието да се превърне в среща на приятели и съмишленици, които да почетат паметта на Дерменджиев и да помогнат на неговото дете.

„Методи беше човек с широко сърце и винаги се включваше в благотворителни каузи за познати и непознати. Сега е наш ред да го почетем и да подкрепим неговото семейство“, споделят организаторите.

За повече информация и записване на отбори желаещите могат да се свържат с организаторите или с Ангел Гюров.

Виж още:  След публикация на BLG-NEWS: започна проверка на уличното осветление на пазарчето в ж.к. „Запад“

Вижте още

Мълчание от “Герена” за триумфа на Карлос Насар

Майкъл Скофилд

Продължаваме Подмяната,или превръща ли се Обшина Благоевград във ферма за гласове.

Майкъл Скофилд

Задържаха гинеколог и съпругата му след разпространение на видеа от кабинет

Майкъл Скофилд

Оставете коментар