Напрежение сред привържениците на Пирин Благоевград предизвика появата на Радослав Митревски в агитката на Спортика по време на женското дерби срещу Пирин Лейдис.
Според фенове на „орлетата“, Митревски, който работи в структурата на клуба, е бил сред запалянковците на Спортика по време на двубоя, което е предизвикало сериозно недоволство сред зелената общност. Част от привържениците вече настояват той да се оттегли от клуба, тъй като смятат поведението му за неприемливо.
Случаят бързо предизвика коментари в спортните среди в Благоевград, а темата се обсъжда активно и в социалните мрежи.
Към момента няма официална позиция от страна на ръководството на Пирин Благоевград относно исканията на феновете.
Според запознати обаче, Митревски има стабилни позиции в клуба,той има роднински отношения с кмета на Благоевград Методи Байкушев. Известно е също, че Община Благоевград има участие в управлението и издръжката на клуба.
Дали напрежението ще доведе до промени в клуба, предстои да стане ясно.

