Blg news
Image default

Кметът Методи Байкушев гледа финала с хората в Благоевград – емоцията от САЩ ’94 се завърна

Истински спортен празник се разигра в центъра на Благоевград по време на финала на Световното първенство по волейбол. Пред „Ларго Мол“ стотици фенове се събраха, за да гледат заедно мача на България срещу Италия и да подкрепят националния отбор.

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

Сред тях бе и кметът Методи Байкушев, който не скри емоциите си и преживяваше всяка точка заедно с хората. Атмосферата напомни за легендарното лято на САЩ ’94, когато футболният национален тим обедини страната пред екраните.

„В такива моменти се вижда, че българинът е жаден за спорт и му трябва съвсем малко, за да събуди патриотизма. Поздравления за този млад български отбор, който постигна максимума и остави сърцето си на терена. Браво, момчета, гордеем се с вас!“, коментираха развълнувани фенове след края на двубоя.

Въпреки загубата във финала, националите върнаха надеждата, че българският спорт може отново да обединява и вдъхновява.

Виж още:  Бой заради жена пред пицария “Наполи” – хвърчали столове и плочки

Вижте още

Община Благоевград с глоба за непредставен доклад по разрешително за минерална вода

Майкъл Скофилд

Задържани са нападателите на криминалния експерт в Благоевград

Ина Петрова

Итнформационен бюлетин за 14.08.2025 г.

Майкъл Скофилд

Оставете коментар