Възрастен мъж е починал в района на улица „Александър Стамболийски“, под Младежкия дом в Благоевград.
По първоначални данни мъжът е получил инфаркт, паднал е на тротоара и е починал.
На място има екип на полицията и Спешен център.
източник:пиринско.ком

