Blg news
Image default

Полицията в Благоевградско задържа трима шофьори с високи нива на алкохол

Полицейски служители на ОДМВР – Благоевград са установили трима водачи на моторни превозни средства, управлявали след употреба на алкохол в рамките на няколко дни, съобщиха от полицията.

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

На 6 февруари 2026 г. около 16:20 часа по бул. „Европа“ в град Сандански 45-годишен мъж от града е управлявал лек автомобил „Фолксваген Голф“, като при извършена проверка с техническо средство е установено наличие на 1,72 промила алкохол.

На 8 февруари 2026 г. около 10:25 часа в село Марчево, община Гърмен, 47-годишен мъж от град Хаджидимово е управлявал лек автомобил „Форд Фюжън“ с концентрация на алкохол 2,04 промила, отчетена с техническо средство.

Същия ден, около 20:20 часа, по бул. „Пейо Яворов“ в Благоевград 29-годишен местен жител е управлявал лек автомобил „Пежо“ с 2,44 промила алкохол.

И тримата водачи са задържани със заповед за задържане до 24 часа. По всички случаи са образувани досъдебни производства.

Виж още:  Благоевград се преклони пред паметта на Христо Ботев (Видео)

Вижте още

Брендо остава в затвора

Майкъл Скофилд

Кражба на акумулатор от автомобил на паркинг в Благоевград

Майкъл Скофилд

37-годишен мъж задържан за домашно насилие и притежание на кокаин

Майкъл Скофилд

Оставете коментар