Blg news
Image default

Трима шофьори заловени пияни в Благоевградско за два дни

След проведени проверки с технически средства, полицейски служители на ОДМВР-Благоевград установиха трима водачи на ППС, шофиращи след употреба на алкохол.

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

Първият случай е на 09.10.2025 г. около 15:40 часа, в района на бившия ГКПП Кулата. Там 36-годишен мъж от с. Марикостиново управлявал Мерцедес с 2,08 промила алкохол в издишания въздух.

Вторият случай е на 09.10.2025 г. около 18:15 часа, по ул. „Васил Кънчев“ в гр. Петрич. 54-годишен мъж от града шофирал Фолксваген Голф с 0,91 промила алкохол.

Третият случай е на 10.10.2025 г. около 01:00 часа, по ул. „Рокфелер“ в Петрич. 39-годишен мъж от с. Боровичене управлявал Форд Фокус с 1,42 промила алкохол.

Всички лица са задържани със заповед за 24 часа, а по случаите са образувани досъдебни производства.

Виж още:  Васил Терзиев отвърна на Пеевски: Искаме имоти за детски градини, парк и култура, не пустеещи сгради

Вижте още

Четири тежки катастрофи за ден по Е-79 и пътищата в региона, трима души в болница

Майкъл Скофилд

Информационен бюлетин за 03.06.2025 г.

Майкъл Скофилд

Проучване: Формацията на Румен Радев води с 25.6%, коалиция с ПП-ДБ не стига за мнозинство

Майкъл Скофилд

100 коментара

Оставете коментар