Blg news
Image default

Кражба от автомобил в Благоевград

Полицейски служители от Първо районно управление – Благоевград работят по сигнал за кражба, извършена на 28 юли 2025 г. в града.

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

По първоначални данни, за времето от 09:30 до 10:00 часа, неизвестен извършител е срязал гума на отключен лек автомобил „Пежо“, след което е отнел чанта, оставена в купето. В нея се е намирала парична сума от около 160 лева, както и дебитна карта.

По случая е уведомена Районна прокуратура – Благоевград. Образувано е досъдебно производство.

Виж още:  Пиян служител на МВР прелетя през мантинела и помете младо момиче в Перник

Вижте още

15 септември – Първият учебен звънец и пътят към знанието

Ина Петрова

Кметът Методи Байкушев предупреди във „Фейсбук“ за очакван снеговалеж и риск от наводнения

Майкъл Скофилд

Фенове на „Пирин“ в откровен разговор с ръководството на клуба

Майкъл Скофилд

Оставете коментар