Blg news
Image default

Незаконно оръжие откриха в дом на благоевградчанин

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

Криминалисти от ОДМВР–Благоевград са иззели незаконно притежавано ловно оръжие при проверка в жилище в село Горно Българчево, община Благоевград.

Проверката е извършена на 16 октомври 2025 г. в дома на 39-годишен благоевградчанин. В хода на действията органите на реда установили огнестрелно ловно оръжие, за което не били предоставени необходимите документи за притежание и съхранение.

За случая е уведомена компетентната прокуратура, а по случая е образувано досъдебно производство.

Работата по изясняване на всички обстоятелства продължава.

Виж още:  Санитарка от МБАЛ „Пулс“ дари кръв и спаси пациент от Гоцеделчевско

Вижте още

Образувано е досъдебно производство за кражба на гориво и инструменти край с. Раздол

Майкъл Скофилд

38-годишен арестуван за побой над своя родственичка

Майкъл Скофилд

Как да вляза в профила си в Google?

Ина Петрова

1 comment

Оставете коментар