Blg news
Image default

Падна сайтът за подаване на сигнали на Община Благоевград

Сайтът за подаване на сигнали на Община Благоевград – „Сигналин“, е извън строя. Читатели на BLG-NEWS съобщиха, че платформата въобще не се отваря.

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

Проверка на медията потвърди, че към момента достъп до сайта няма. Остава неясно дали техническият проблем е временен или предстои по-дълго прекъсване.

Очаква се от Общината да дадат информация и да предприемат мерки за възстановяване на услугата. BLG-NEWS ще продължи да следи случая.

Виж още:  „Пирин“ започна подготовка за новия сезон с водосвет и нов собственик

Вижте още

Ивановден – празник на вярата, чистотата и продължението на живота

Световният ден на здравето и Денят на здравния работник в България

Ина Петрова

Внимание, родители! Сигнали за опит за примамване на деца в кв. „Орлова чука“, Благоевград

Майкъл Скофилд

Оставете коментар