Столичната дирекция на МВР издирва Прокопи Прокопиев – Културиста, Ивайло Евтимов – Йожи и Даниел Димитров – Релето, съобщи БНР. Сигналът за изчезването им е подаден от техни близки, като тримата са в неизвестност от вчера.
Мъжете са бивши членове на престъпната група „Наглите“, задържана преди години за серия от отвличания и рекет. Йожи, Гребеца и Релето излязоха от затвора преди време.
По случая е образувано досъдебно производство, а полицията работи по установяване на местонахождението им.

