Blg news
Image default

Полицията издирва трима от групата на „Наглите“ – в неизвестност от ден

Столичната дирекция на МВР издирва Прокопи Прокопиев – Културиста, Ивайло Евтимов – Йожи и Даниел Димитров – Релето, съобщи БНР. Сигналът за изчезването им е подаден от техни близки, като тримата са в неизвестност от вчера.

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

Мъжете са бивши членове на престъпната група „Наглите“, задържана преди години за серия от отвличания и рекет. Йожи, Гребеца и Релето излязоха от затвора преди време.

По случая е образувано досъдебно производство, а полицията работи по установяване на местонахождението им.

Виж още:  Над 2000 полицаи ще охраняват Вечното дерби в събота

Вижте още

Побой на футболно игрище в Благоевград: 47-годишен мъж със сериозни наранявания

Майкъл Скофилд

20-годишен от Благоевград арестуван с близо 18 грама марихуана в „Еленово“

Майкъл Скофилд

КУРИОЗ В СЪДА! Водач от Благоевград си върна книжката, отнета за „наркотици“ – оказа се на метадонова терапия

Майкъл Скофилд

Оставете коментар