Blg news
Image default

Скандал завърши с бой в двора на КАТ-Благоевград, мъж е в болница

Двама мъже на 36 и 67 години са задържани за срок до 24 часа след физическа саморазправа с техен 50-годишен колега в двора на сектор „Пътна полиция“ в Благоевград.

Влезте в групата ни във Facebook

Влезте в групата ни във Facebook

Инцидентът е станал около 07:30 часа вчера на паркинга на КАТ. По първоначални данни между тримата мъже, които се занимават с регистрация на автомобили, е възникнал спор. Напрежението бързо ескалирало и прераснало във физически сблъсък.

При нападението 50-годишният мъж е пострадал, като е получил травми и комоцио. Наложило се е да бъде транспортиран до болнично заведение за оказване на медицинска помощ.

За случая е уведомена Районна прокуратура – Благоевград. По случая е образувано досъдебно производство, а органите на реда продължават работа по изясняване на всички факти и обстоятелства около инцидента, както и причините, довели до конфликта.

Виж още:  Порноактрисата Диана Габровска арестувана в Гърция по погрешка

Вижте още

Прекъсване на водоподаването в квартал „Еленово 2“ и село Изгрев на 23 октомври

Майкъл Скофилд

Кой е Делян Пеевски?

Майкъл Скофилд

Манол Занев ще води Пирин

Оставете коментар